Spark Hotel SK   |   EN   |   DE
Rezervácia

Ubytovanie

Wellness Hotel Spark*** ponúka najmodernejšie a najkvalitnejšie ubytovanie v Malackách a okolí. Všetky izby a apartmány sú elegantne zariadené v prírodných teplých farbách, ktoré ponukajú hosťom pohodlie a príjemnú atmosféru.

Každá hotelová izba má elegantný a nový nábytok, vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, sušič na vlasy, župan, Wifi pripojenie na internet, telefón s priamou voľbou, farebný LCD televízor s výberom programov, a klimatizáciu s individuálnou reguláciou.

Radi by sme upozornili našich hostí, že priestory hotela ako aj všetky izby a apartmány sú nefajčiarske.

Izby a apartmány Počet
Dvojlôžkové izby 14
Elegantne zariadené dvojlôžkové izby, vybavené moderným nábytkom, poskytujú komfort a príjemnú atmosféru. Všetky izby majú možnosť prístelky.
 
Jednolôžkové izby 5
Elegantne zariadené jednolôžkové izby, vybavené moderným nábytkom, poskytujú komfort a príjemnú atmosféru. Všetky izby majú možnosť prístelky.
 
Bezbariérové izby 1
Špeciálne upravená pre imobilných hostí, spĺňajúca kritéria pre maximálne pohodlie.
 
Apartmány 3
Vychutnajte si pobyt v jednom z našich apartmánov, určených pre náročnejších hostí, resp. dlhodobo ubytovaných hostí, ktorí potrebujú okrem ubytovania aj pracovný priestor.

Novinky Oznamy
Aktuálne v ponuke:

Silvester 2017

Jesenné hody

Kozmetické ošetrenie


Darčekový poukaz

 Wellness + menu

Víkendové pobyty

Referencie

"Dobrý den, víkend jsme prožili ve vašem Wellness Hotelu Spark a přijeli jsme domů naprosto nadšení. Krásne prostředí, ubytování ,výborná kuchyně a wellness. Masaže provedené vaším masérem mají velmi blahodárné účinky. Dále by chtěla zdůraznit báječnej a milěj přístup vešeho personálu. U nás v Česku jsme navštívily hodně wellness hotelů,ale ani jeden se zdaleka nevyrovnal tomu vašemu. Děkujeme za příjemně prožitej víkend v hotelu a určitě zase přijedeme. S pozdravem, L. B. s rodinou. "

p. Lucie B.